motoger

Klosz do lampy tylnej lewej Opel Sintra

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Klosz do lampy tylnej lewej Opel Sintra
Klosz do lampy tylnej lewej Opel Sintra
Klosz do lampy tylnej lewej Opel Sintra
Klosz do lampy tylnej lewej Opel Sintra
Klosz do lampy tylnej lewej Opel Sintra
Klosz do lampy tylnej lewej Opel Sintra
Klosz do lampy tylnej lewej Opel Sintra
Klosz do lampy tylnej lewej Opel Sintra

Sprzedawcy części do Opel Sintra:

giełda części samochodowych
moto2
auto części zamienne
auto czesci zamienne
moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
auto części
części używane opel
auto kasacja części używane
części moto2
giełda części moto2.pl
gielda czesci
części uzywane samochodowe
części używane poznań
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
auto części gliwice
giełda części śląsk
części szrot samochodowy
auto części warszawa
auto części słomczyn
auto szrot samochodowy
giełda części słomczyn
auto szrot
giełda części poznań
części używane amerykańskie
giełda części

Cena Klosz do lampy tylnej lewej Opel Sintra Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Opel Sintra i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Klosz do lampy tylnej lewej. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Oświetlenie. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2025-01-10 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2025-02-03 - numer oferty 31303831. Część używana Klosz do lampy tylnej lewej do Opel Sintra jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Sprzedawca posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Klosz do lampy tylnej lewej Opel Sintra 2.0 2004 terenowy. Tanio Klosz do lampy tylnej lewej Opel Sintra 2.0 2004 terenowy. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.0 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2004. Nadwozie tego pojazdu to terenowy i to auto wyprodukowano przez producenta Opel. Ten model Sintra pojawił się na rynku w wersjach Standard, van, van, 3.0 v6, van, sintra, 22 disel, CD, van, 7 osób, automat, gls, 2,2, sintra, van, 3.0 v6, kolektor wydechowy.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś klosz do lampy tylnej lewej i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Opel Sintra. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Opel Sintra. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ktoś na facebooku pisał że Opel Sintra W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Opel Sintra bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Opel Sintra. Ważne że mi się nie psuje. Czytałem na forum jak samemu wymienić klosz do lampy tylnej lewej do Sintra. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Byłem w szoku że znalazłem u nich klosz do lampy tylnej lewej. Kupione klosz do lampy tylnej lewej było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Wpisałem klosz do lampy tylnej lewej na motoger.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Opel Sintra. Rozpocząłem poszukiwania klosz do lampy tylnej lewej. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Opel Sintra. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu klosz do lampy tylnej lewej w Opel Sintra. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę klosz do lampy tylnej lewej do Opel Sintra. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na motoger i kupiłem tanio klosz do lampy tylnej lewej. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. klosz do lampy tylnej lewej. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Opel Sintra na części.  


KONTAKT

tanio Klosz do lampy tylnej lewej Opel Sintra

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Klosz do lampy tylnej lewej Opel Sintra
Klosz do lampy tylnej lewej Opel Sintra Klosz do lampy tylnej lewej Opel Sintra
Copyright © 2025. MOTOGER.pl